Vkusný kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove-časť Ostredky

168 000 €

Spoločnosť Finest Residence ponúka exkluzívne na predaj pekný 3 izbový byt v Ružinove, v časti Ostredky. Celková výmera bytu je 72,50 m2 vrátane loggie 9 m2, príslušenstvom bytu je pivnica na medziposchodí 1,50 m2.

V byte bola realizovaná kompletná rekonštrukcia, ukončená v júni 2018. V rámci rekonštrukcie bola vymenená celá elektroinštalácia, poistky, kabeláž, v byte boli inštalované sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením, nové stierky, dlažba, dvere, sanita a obklady v kúpeľni a vo WC. V izbách sa zachovali pôvodné drevené parkety, ktoré boli repasované. V obývacej izbe a v spálni sú inštalované klimatizačné jednotky. Vo všetkých miestnostiach je výstup pre optický kábel.
Kuchynská linka je vyrobená na mieru a poskytuje dostatok odkladacieho priestoru, zabudované všetky spotrebiče – indukčná varná doska, digestor, el. rúra a mikrovlná rúra, zabudovaná chladnička s mrazničkou.

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej vstupnej predsiene s veľkou vstavanou skriňou po celej dĺžke, samostatnej kuchyne s priestorom na menší jedálenský stôl, príp. jedálenský pult, obývacej izby, spálne a menšej detskej izby, kúpeľne so sprchovým kútom a samostatného WC. Z kuchyne a z obývacej izby je východ na priestrannú loggiu s juhozápadnou orientáciou.

Byt sa nachádza v bytovom dome na 2. poschodí. Bytový dom má výťah, je zateplený so zrekonštruovaným vstupným vchodom a strechou. V okolí bytového domu sa nachádza veľa zelene, park Ostredky a kompletná občianska vybavenosť. Parkovanie je verejné, priamo pod bytovým domom alebo na priľahlom parkovisku, ktoré využívajú obyvatelia okolitých bytových domov.

Cena nehnuteľnosti je 168.000 EUR vrátane realitného a právneho servisu.


Lokalita

, Bratislava - Ružinov

Podobné nehnuteľnosti (75)