Projekt „RADOMY“ – dom „D6“ s pozemkom 263 m2, VO VÝSTAVBE!

150 140 €

Projekt „RADOMY“ situovaný v obci Ružindol ponúka v dnešnej dobe čoraz viac žiadané spojenia mestskej dostupnosti s atribútmi vidieckeho bývania. Komorné bývanie v 9-tich radových rodinných domoch, ktoré spolu vytvárajú kompaktný celok prináša novým obyvateľom privátny typ bývania. Línia domov je včlenená do mierne svahovitého terénu tak, aby mali všetky obytné zóny potenciál maximálnej využiteľnosti so zachovaním vzdušnosti obytného priestoru. Veľké presklené plochy zabezpečujú dostatok prirodzeného svetla vo všetkých obytných zónach a vytvárajú plynulý prechod medzi interiérom a vonkajším okolím. Riešenie jednotlivých domov, ich priestorové usporiadanie a optimálna dispozícia rešpektuje všetky požiadavky a nároky na zdravé bývanie a efektívnu ekonomickú prevádzku nehnuteľnosti.

Projekt „RADOMY“ – dom „D6“
– 4 izbový rodinný dom
– celková výmera 115,50 m2 (dom 105.01 m2 + terasa)
– pozemok: 263 m2
– cena: 150.140 EUR s DPH

Dom je riešený ako 4 izbový s optimálnym dispozičným riešením bez hluchých miest. Dolné podlažie je koncipované ako denná časť, nachádza sa tu vstupná hala, kuchyňa prepojená s jedálenskou časťou a obývacou miestnosťou s východom na terasu, WC s umývadlom, technická miestnosť (sklad a kotolňa) a schodisko. Dispozičné riešenie dolného podlažia umožňuje priestorové spojenie s terasami na oboch stranách domu. Horné podlažie je riešené ako oddychová zóna, nachádzajú sa tu tri samostatné izby, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, umývadlom a WC. Chodbová časť je presvetlená cez veľkorysé okno v priestore schodiskovej podesty.

Záhrady sú sprístupnené aj zo zadnej strany domov vybudovaným prístupovým chodníkom, ktorý bude v podielovom spoluvlastníctve majiteľov domov. Pod terasou sa navyše nachádza skladová miestnosť, ktorá je súčasťou domu a môže slúžiť ako alternatíva k záhradnému domčeku.

Výhodou domov je ich energetická nenáročnosť, podlahové vykurovanie a predpríprava na krb. Vonkajší moderný dizajn domov, fasáda v zemitých odtieňoch s prvkami z dreva a vhodne dotvorená záhradou vytvoria dokonalé rodinné bývanie s atmosférou pokoja a harmónie. Ku každému domu prislúchajú aj dve parkovacie státia.

Dom bude dokončený v štádiu HOLODOM: STENY A PRIEČKY: Obvodové a nosné steny – z keramických tehál Porotherm, Deliace priečky – z keramických tehál Porotherm, Stropná konštrukcia – z keramického nosného systému Porotherm, PREDPRÍPRAVA PRE KRB, VÝPLNE DVERNÝCH A OKENNÝCH OTVOROV: Vstupné dvere do domu – dvere z plastových profilov, s mliečnym presklením, okná a dvere na terasu – plastové s izolačným trojsklom, KUCHYNSKÁ LINKA: Príprava pre montáž kuchynskej linky, t.j. štandardná príprava pre prívod teplej a studenej vody, prívod plynu pre plynovú varnú dosku, príprava pre umývačku riadu, silová zásuvka pre elektrický rúru a vývod pre digestor, ELEKTROINŠTALÁCIA: Príprava na elektrickú varnú platňu napojením cez 3-fázový vypínač, alebo vývod plynu pre plynovú varnú dosku. Samostatne istený vývod pre varnú platňu bude slúžiť aj pre napájanie elektrickej rúry. V kuchyni okruhy istené samostatným ističom pre možnosť napojenia elektrických spotrebičov s vyšším výkonom. Zásuvky a vypínače – realizované kompletne vo všetkých priestoroch bytu, Vývody pre TV – v obývacej izbe a v spálni, Internet – vývod pre WIFI Router, TEPLÁ ÚŽITKOVÁ VODA A KÚRENIE: Vlastný kotol so zásobníkom, Programovateľný digitálny termostat, ZDRAVOTECHNIKA: Príprava na napojenie práčky, Zriaďovacie predmety – príprava na závesné WC s misou – zabudovaný splachovací systém typu Geberit, príprava na vaňu a závesné umývadlo s batériou
EXTERIÉRY: Dekoračné obklady fasády – obklad z kompozitných dosiek „dekor drevo“, Prístupové chodníky a parkoviská – zámková dlažba, Oplotenie – Drevené oplotenie v prednej časti plus kombinácia betónového oplotenia, pletivové oplotenie záhrad, Stromová výsadba – čiastočná (1 ks strom/1 dom) len z časti ulice, Zatrávnenie – čiastočné z časti ulice, Terasa/balkón – mrazuvzdorná dlažba

Projekt je situovaný v pokojnej časti centra obce Ružindol s výbornou komunikačnou dostupnosťou, ale zároveň je dostatočne odseparovaný od hluku hlavnej cesty. Na susediacom pozemku sa nachádza materská škôlka a parčík s detským ihriskom. Priamo v obci sa nachádzajú služby občianskej vybavenosti, t.j. základná škola, obecný úrad, pošta, potraviny, športový areál s futbalovým ihriskom, tenisovým kurtom, ihriskom na hádzanú, penzión s reštauráciou. V obci je vybudovaný obecný vodovod, kanalizácia aj plynofikácia. Obec Ružindol je dynamicky sa rozvíjajúca obec, momentálne patrí k obľúbeným a vyhľadávaným lokalitám aj vďaka dobrej dostupnosti do Trnavy (8 km) a Bratislavy. S okolitými obcami je prepojená autobusovou dopravou.


Lokalita

, Ružindol

Podobné nehnuteľnosti (75)