PRENÁJOM, veľkoryso riešený 3 izbový byt v Karlovej Vsi

700 €

Spoločnosť Finest Residence s.r.o. ponúka na prenájom priestranný 3 izbový byt v Karlovej Vsi na Majerníkovej ul. Byt je situovaný na prvom podlaží novostavby s orientáciou do tichého vnútrodvora, mimo hluku hlavnej cesty. Bytový dom je osadený v kopci, byt sa nachádza vysoko nad úrovňou terénu.

Úžitková plocha bytu je 104 m2 (90 m2 samotný byt, 10 m2 zastrešená loggia, 4 m2 murovaná pivnica v suteréne domu).
Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, veľkej kúpeľne s rohovou vaňou, sprchovým kútom a umývadlom, samostatného WC. Centrálnu časť bytu tvorí otvorená dispozícia kuchyne prepojenej s obývacou miestnosťou, detská izba (momentálne využívaná ako pracovňa) a rozľahlá spálňa s východom na loggiu.

Vybavenie bytu tvorí kompletný nábytok vyrobený na mieru, veľký rolldor v predsieni a v pracovni, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (5-horákový plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, zabudovaná práčka), v obývacej izbe je inštalovaný krb na biopalivo, v spálni podlahové kúrenie. V celom byte je položené drevená podlaha Jatoba, v kúpeľni a vo WC dlažba. Okná sú izolačné trojsklo so žalúziami, na loggii sú inštalované elektricky ovládané hlinníkové žalúzie. Bytový dom má vlastný kotol, v byte sa nachádza termostat na reguláciu teploty (zvlášť pre spálňu a zvlášť pre ostatnú časť bytu). Orientácia bytu je na juhozápadnú stranu. Parkovanie je zabezpečené na súkromnom parkovisko pre rezidentov, dostatok parkovacích miest je aj priamo pred bytovým domom.

Byt je momentálne využívaný ako ateliér, príjemnú atmosféru dotvára aj jeho atypický pôdorys. V blízkom okolí a pešej dostupnosti sa nachádzajú všetky služby občianskej vybavenosti, zastávka MHD a trolejbusu je vo vzdialenosti do 20 m.

Cena nájmu: 700 EUR/mes. + poplatky za energie vo výške 200 EUR/mes.

Kontakt: Katarína Marišová, 0908 712 152, marisova@finestresidence.sk

Spoločnosť Finest Residence s.r.o. poskytuje svojim klientom komplexný balík služieb. Priame prepojenie našej spoločnosti s advokátskou kanceláriou a dlhoročné pôsobenie v oblasti realít, práva a advokácie nám poskytujú výhodu, ktorú vo forme dôkladne koncipovaných zmlúv prenášame na Vás – našich klientov. Všetky transakčné zmluvy pripravujeme podľa individuálnych náležitostí jednotlivých prípadov. Môžete sa tak spoľahnúť, že urobíme maximum, aby sme Vás ochránili pred možnými rizikami súvisiacimi s kúpou, predajom alebo prenájmom nehnuteľností.


Lokalita

Majerníková, Bratislava - Karlova Ves

Podobné nehnuteľnosti (75)