PREDAJ, veľkoryso riešený 3,5 izbový byt v top lokalite Petržalky

Spoločnosť Finest Residence s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3,5 izbový byt v obľúbenej lokalite Petržalského korza – na Gercenovej ul. Byt sa nachádza na najvyššom piatom podlaží bytového domu, ktorý je súčasťou obytného komplexu s vnútorným detským ihriskom.

Celková výmera bytu s príslušenstvom je 192 m2 (115 m2 samotný byt + 22 m2 loggia tiahnúca sa pozdĺž bytu + 6 m2 murovaná pivnica v suteréne + veľká samostatná garáž 49 m2 pre dve autá s regálovým systémom a elektrickým ovládaním brány.

Dennú časť bytu tvorí predsieň s chodbovou zostavou, otvorená dispozícia kuchyne prepojenej s jedálňou a priestrannou obývacou miestnosťou, pracovňa (z ktorej sa dá menšou úpravou vytvoriť samostatná izba) chodba s knižnicou a hosťovské WC. Oddelená nočná časť pozostáva z predsiene, z ktorej sa vchádza do priestrannej rodičovskej spálne, detskej izby, samostatného skladovacieho priestoru, veľkorysej kúpeľne s dvoma umývadlami, vaňou, sprchovým kútom a WC.

Vybavenie bytu tvorí kompletný nábytok vyrobený na mieru, kuchynské spotrebiče (elektrická varná doska, elektrická rúra, mikrovlná rúra, americká chladnička), TV, DVD, k dispozícii je káblové pripojenie a internet od Slovak Telekom. V byte sa nachádzajú 3 klimatizačné jednotky, vlastný plynový kotol a práčka. Okná sú plastové so siaťkami a žalúziami, na chodbách, v kuchyni, v kúpeľni a WC je položená dlažba, v obývacej miestnosti a v izbách je laminátová podlaha.

Uzatvorený polyfunkčný komplex Gercenová patrí k top lokalitám Petržalky hlavne tým, že zabezpečuje obyvateľom pokojné a tiché bývanie s plnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou. V priamej blízkosti sa nachádzajú škola, škôlka, detské ihrisko, kaviarne, obchody, v pešej dostupnosti nákupné centrum, výstavisko a centrum mesta. Neďaleký Sad Janka Kráľa a Petržalská hrádza ponúkajú bohaté možnosti športového vyžitia a relaxu.

Cena bytu je 305.000 EUR vrátane provízie a poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľností. V prípade vážneho záujmu je dohoda možná.

Kontakt: Katarína Marišová, 0908 712 152, marisova@finestresidence.sk

Spoločnosť Finest Residence s.r.o. poskytuje svojim klientom komplexný balík služieb. Priame prepojenie našej spoločnosti s advokátskou kanceláriou a dlhoročné pôsobenie v oblasti realít, práva a advokácie nám poskytujú výhodu, ktorú vo forme dôkladne koncipovaných zmlúv prenášame na Vás – našich klientov. Všetky transakčné zmluvy pripravujeme podľa individuálnych náležitostí jednotlivých prípadov. Môžete sa tak spoľahnúť, že urobíme maximum, aby sme Vás ochránili pred možnými rizikami súvisiacimi s kúpou a predajom alebo prenájmom nehnuteľností.


Lokalita

Gercenova, Bratislava - Petržalka

Podobné nehnuteľnosti (38)