VYPREDANÉ! pozemky pre výstavbu rod. domov v lokalite Mlynský Klin

49 500 €

Spoločnosť Finest Residence ponúka na predaj stavebné pozemky určené na individuálnu výstavbu rodinných domom. Projekt je situovaný na južnej hranici mesta Senec, v lokalite Mlynský Klin. Aktuálne ide o jediný ucelený projekt predaja stavebných pozemkov v širšom okolí Senca.

Projekt je pokračovaním už existujúcej zástavby rodinných domov. Pozemky majú výmery od 489 m2 do 831 m2. Pozemky sú rovinaté, prevažne s južnou alebo juhozápadnou orientáciou, s kompletnými inžinierskymi sieťami a optikou. Ceny pozemkov sa pohybujú od 90 EUR/m2 v závislosti od situovania jednotlivých pozemkov v rámci lokality.

V súčasnosti prebieha výstavba inžinierskych sietí, predpokladaný termín dokončenie je na jeseň 2019. Lokalita bude zo strany investora kompletne dokončená a pripravená k individuálnej výstavbe, vrátane komunikácii, chodníkov a verejného osvetlenia.

LOKALITA:
Mlynský Klin je atraktívna a žiadaná lokalita, ktorá spája parametre mestského bývania a pokojného, takmer vidieckeho prostredia. Vďaka svojej polohe v bezprostrednej blízkosti Senca ponúka budúcim obyvateľom maximálny komfort jednak z hľadiska kompletnej občianskej vybavenosti ako aj dopravnej infraštruktúry. Centrum Senca je vzdialené len 3 km, výhodou je dobrá dostupnosť do Bratislavy, rýchle napojenie na D1 a Seneckú cestu. Menšie obchodné prevádzky a služby, ako aj materská škôlka sa nachádzajú v susediacej zabývanej časti Senec Gardens. Okolie ponúka možnosti pre aktívne trávenie voľného času a oddychu – vodné plochy v okolitých obciach, Senecké jazerá, Aquapark v Senci, golfové ihrisko v Hrubej Borši. Súčasťou novovybudovanej lokality bude aj detské ihrisko a komunitná zóna.

Cena pozemkov je konečná vrátane DPH. V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie, kompletný právny a realitný servis.

Podrobnejšie informácie o projekte a ponuke voľných pozemkov Vám poskytneme na vyžiadanie.


Lokalita

, Senec

Podobné nehnuteľnosti (75)