PREDAJ, priestranný klimatizovaný 3 izbový byt v úplnom centre Pezinka

139 900 €

Spoločnosť Finest Residence ponúka na predaj veľkoryso riešený 3 izbový byt v úplnom centre Pezinka na Holubyho ul. Byt bol realizovaný ako nadstavba pôvodného vinárskeho domu, kolaudovaný bol v r. 2004. Svojou polohou a orientáciou do dvora zabezpečuje majiteľom dostatok súkromia a zároveň kompletnú občiansku vybavenosť v bezprostrednom okolí.

Byt je riešený ako mezonet s úžitkovou plochou 100,47 m2 plus terasa 9,25 m2, v podkroví sa navyšše nachádza úložný priestor s výmerou 35,39 m2. Dispozične byt pozostáva z priestrannej obývacej izby, ktorá je prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, spálne, izby, kúpeľne s rohovou vaňou a samostatného WC. Z obývacej miestnosti vedie schodisko do podkrovia, ktoré sa dá využiť ako pracovňa alebo ako herňa pre deti. Terasa je orientovaná na západnú stranu, poskytuje príjemné posedenie najmä v podvečer počas letných mesiacov. Do bytu sa vchádza samostatným schodiskom cez spoločný dvor.

Vybavenie bytu tvorí drevená kuchynská linka so spotrebičmi, vstavaná skriňa pozdĺž celej steny v izbe, ostatné zariadenie zostáva v byte po dohode s majiteľom. V izbách je položené plávajúca podlaha, v kuchyni, v kúpeľni a vo WC dlažba. Vykurovanie je riešené vlastným plynovým kotlom s prietokovým ohrievačom zn. Viessmann, okná sú drevené eurookná, vchodové dvere sú bezpečnostné. V obývacej miestnosti je namontovaná klimatizácia zn. Samsung.

Nehnuteľnosť je primárne určená na bývanie, ale vďaka svojej polohe má potenciál využitia aj na komerčné účely (kancelárie).

Cena: 139.900 EUR vrátane provízie a poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti

Podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na 0908 712 152, marisova@finestresidence.sk.


Lokalita

Holubyho, Pezinok

Podobné nehnuteľnosti (75)