Predaj pozemkov s individuálnou výstavbou domov v golfovom rezorte

110 €

FINEST RESIDENCE ponúka na predaj pozemky s následnou výstavbou rodinných domov podľa individuálnych projektov v novovybudovanej obytnej zóne v golfovom rezorte v Nitre – Lužiankach. Pozemky sú situované v priamom dotyku golfového ihriska, v novej štvrti s vybudovanou cestnou infraštruktúrou, chodníkmi, verejným osvetlením a všetkými inžinierskymi sieťami. Atraktívnu polohu podčiarkuje najmä golfový areál, ktorý zabezpečí pulzujúci život, starostlivosť o okolie a rozvoj ďalších služieb pre rezidentov tejto lokality.

Celkovo sa jedná o 10 pozemkov s výmerami 781 m2 až 874 m2, ktoré budú tvoriť uličnú zástavbu. Pozemky sú rovinaté s rozmermi približne d 34 m x š 23 m. Na pozemkoch sa bude podľa preferencií klientov realizovať výstavba samostatných murovaných rodinných domov alebo samostatných drevodomov. Investor ponúka možnosť výberu z navrhovaných modelov domov alebo možnosť realizovať individuálny projekt podľa požiadaviek. Regulatívy pre lokalitu povoľujú 50% zastavanosť, stavbu s dvoma nadzemnými podlažiami a podpivičením.
Navrhované drevodomy vynikajú najmä zdravým vnútorným prostredím, výbornými izolačnými vlastnosťami, čim minimalizujú náklady na vykurovanie, lepšia akustická izolácia neprepúšťa hluk vonkajšieho prostredia. Dodržanie štandardov najvyššej kvality pri výrobe garantuje slovenský výrobca certifikovaný v Rakúsku.

LOKALITA
– 18 jamkové golfové ihrisko
– obchodné prevádzky a služby priamo v golfovom rezorte (súkromná škôlka, obchodný reťazec, reštaurácia golfového klubu priamo na ihrisku, kaviareň,..)
– plánovaná výstavba športového areálu s wellnesom
– detské ihrisko a nový jazdecký areál
– kompletná občianska vybavenosť krajského mesta Nitra vrátane škôl, úradov, nemocnice a všetkých služieb
– dobrá dostupnosť s rýchlym napojením na R1

Bývanie v golfovom rezorte si budú pochvaľovať nielen golfisti, ale aj aktívni ľudia, ktorým ponúkne bohaté možnosti športového vyžitia. Všetkých, ktorí preferujú pokojné prostredie nadchne najmä pohodová atmosféra okolitého prostredia. Vďaka svojej polohe v bezprostrednej blízkosti mesta Nitra zabezpečí lokalita budúcim obyvateľom maximálny komfort jednak z hľadiska kompletnej občianskej vybavenosti ako aj dopravnej infraštruktúry.

Cena za pozemok s následnou výstavbou rodinného domu (murovaný RD / drevodom) je 110 EUR/m2 s DPH.
Cena za pozemok bez výstavby rodinného domu je 125 EUR/m2 s DPH.
Cena zahŕňa kompletný realitný a právny servis.

Všetky podrobnejšie informácie ohľadom navrhovaných riešení a ponuku pozemkov Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Text je autorským dielom spoločnosti FINEST RESIDENCE s.r.o.


Lokalita

, Lužianky

Podobné nehnuteľnosti (27)