PREDANÉ, útulný, kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt, Vrakuňa

Spoločnosť Finest Residence ponúka exkluzívne na predaj pekný 3 izbový byt vo Vrakuni na Stavbárskej ul. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bola zmenená dispozícia celého bytu. Z pôvodne 2 izbového bytu vznikol 3 izbový s menšou detskou izbou. Výmera bytu je 56,72 m2, k bytu prislúcha aj murovaná pivnica v suteréne domu o výmere 2,81 m2. Na medziposchodí sa nachádza uzamykateľná loggia spoločná pre dva byty, reálne využívaná len majiteľom bytu.

Rekonštrukcia prebiehala pod odborným dozorom, čoho výsledkom je funkčný a maximálne využitý priestor v celom byte. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, otvorenej dispozície kuchyne prepojenej jedálenským pultom s obývacou miestnosťou, samostatnej útulnej detskej izby, priestrannej spálne s rohovou vstavanou skriňou. Zmenou dispozície sa zväčšila aj kúpelňa, v ktorej sa nachádza umývadlo, rohová vaňa, toaleta, opticky oddelený priestor na práčku a sušičku. V byte sú vymenené všetky rozvody vody a elektriky, plastové okná so žalúziami a sieťkami, podlahy, obklady, interiérové dvere so zárubňami, bezpečnostné vchodové dvere, stierky, maľovky. Orientácia bytu je na východ a západ.

Byt sa nachádza na 5 poschodí. Bytový dom je zateplený, má zrekonštruované vstupné priestory a strechu, v blízkej budúcnosti sa začne s rekonštrukciou výťahu a vnútorných priestorov. Parkovanie je verejné, priamo pod bytovým domom. V blízkom okolí a v pešej dostupnosti sa nachádzajú všetky služby občianskej vybavenosti, hneď vedľa domu je škôlka a detské ihrisko.

Byt je v perfektnom udržiavanom stave, predáva sa kompletne zariadený a je vhodný k okamžitému nasťahovaniu.


Lokalita

Stavbárska, Bratislava - Vrakuňa

Podobné nehnuteľnosti (75)