PREDANÉ, 3 izbový byt v peknom prostredí na začiatku Dúbravky

132 000 €

Spoločnosť Finest Residence s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite na začiatku Dúbravky na Damborského ul. Byt sa nachádza na druhom podlaží nízkopodlažného bytového domu s orientáciou do parku, mimo hlavnej cesty. Bytový dom je zateplený s novou strechou a s vchodom na čip.

Úžitková plocha bytu je 77 m2 (67,50 m2 samotný byt + 7,50 m2 zasklenná loggia + 2 m2 pivnica v suteréne domu). Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby, kuchyne, samostatnej špajze, obývacej miestnosti, dvoch izieb, kúpeľne s vaňou, umývadlom a samostatného WC. Na zasklennú loggiu sa vychádza z kuchyne aj z obývacej miestnosti.

Vybavenie bytu tvorí kuchynská linka so spotrebičmi (plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlná rúra, práčka, chladnička), skriňová zostava na chodbe, ostatné zariadenie môže v prípade záujmu zostať v byte po dohode s majiteľom. V izbách je položené plávajúca podlaha, v kuchyni, v kúpeľni a vo WC dlažba. V byte sú kompletne vymenené rozvody vody, elektriky a stupačky, okná sú plastové so sieťkami a žalúziami, nové interiérové dvere vrátane zárubní, presklenná loggia so sieťkami. Orientácia bytu je na SV a JZ. Parkovanie je zabezpečené na vyhradenom parkovacom mieste (možnosť pokračovať v nájme od mestskej časti za menší ročný poplatok).

Pridanou hodnotou bytu je jeho situovanie hneď na začiatku Dúbravky v kľudnom prostredí s menšou zastavanosťou. Okolitý park zabezpečuje obyvateľom pokojné a príjemné bývanie mimo hluku hlavných ciest ale s plnou občianskou vybavenosťou. Hneď vedľa bytového domu sa nachádza materská a základná škola, detské ihrisko, v tesnej blízkosti park Družba, zimný štadion, pošta, ambulancie, nákupné centrum, zastávka MHD a električky.

Cena bytu je 132.000 EUR vrátane provízie a poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti.

Kontakt: Katarína Marišová, 0908 712 152, marisova@finestresidence.sk

Spoločnosť Finest Residence s.r.o. poskytuje svojim klientom komplexný balík služieb. Priame prepojenie našej spoločnosti s advokátskou kanceláriou a dlhoročné pôsobenie v oblasti realít, práva a advokácie nám poskytujú výhodu, ktorú vo forme dôkladne koncipovaných zmlúv prenášame na Vás – našich klientov. Všetky transakčné zmluvy pripravujeme podľa individuálnych náležitostí jednotlivých prípadov. Môžete sa tak spoľahnúť, že urobíme maximum, aby sme Vás ochránili pred možnými rizikami súvisiacimi s kúpou a predajom nehnuteľností.


Lokalita

Damborského, Bratislava - Dúbravka

Podobné nehnuteľnosti (75)