PREDANÉ, 3 izbový byt blízko parku Ostredky

Spoločnosť Finest Residence ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v príjemnej zabývanej časti Ružinova na Meteorovej ul. Výmera bytu je 63,50 m2 + k bytu prislúcha veľká loggia 9 m2 prístupná z kuchyne aj z obývacej izby. Príslušenstvom bytu je pivnica na medziposchodí 2 m2.

Byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, spálne, menšej izby, veľkej obývacej izby, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. V byte boli vymenené plastové okná s vnútornými žalúziami, bezpečnostné vchodové dvere a rozvody vody, inak je byt vo zachovalom pôvodnom stave s pôvodnými drevenými parketami v izbách. Byt je čistý, vyprataný, pripravený na rekonštrukciu s možnosťou zmeny dispozície.

Byt sa nachádza v bytovom dome na 2 poschodí. Bytový dom je zateplený, má zrekonštruovaný vstupný vchod a novú strechu. V okolí bytového domu sa nachádza veľa zelene, park Ostredky a kompletná občianska vybavenosť. Parkovanie je verejné, priamo pod bytovým domom alebo na priľahlom parkovisku, ktoré využívajú obyvatelia okolitých bytových domov.


Lokalita

Meteorová, Bratislava - Ružinov

Podobné nehnuteľnosti (75)