PREDANÉ, 1 izbový byt v Dúbravke po čiastočnej rekonštrukcii

71 500 €

Ponúkame exkluzívne na predaj 1 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na Drobného ul. v Dúbravke. Lokalita, v ktorej je byt situovaný poskytuje svojím obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti a dobré dopravné spojenie.

Byt sa nachádza na 3. podlaží dvanásťposchodového bytového domu. Tento prešiel renováciou, pri ktorej bolo realizované zateplenie, nová fasáda, vchod na čip a inštalované nové výťahy (osobný aj nákladný).

Samotný byt má výmeru 34 m2, pozostáva zo vstupnej predsiene, z ktorej sa vchádza do kúpeľne a samostatného WC, z priestrannej centrálnej izby, oddelenej kuchyne s menším jedálensým kútom. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, inak je v dobrom zachovalom stave. V byte boli menené plastové okná, nové rozvody, zrekonštruovaná kúpeľňa a WC, v kuchyni a na chodbe položená dlažba. K vybaveniu bytu patria bezpečnostné vchodové dvere, nové interiérové dvere so zárubňami, zachovalá kuchynská linka. Orientácia bytu je na juhovýchodnú stranu s výhľadom na zeleň.

K bytu prislúcha pivnica v suteréne domu, parkovanie je možné na priľahom parkovisku.

V pešej dostupnosti sa nachádza škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchody, potraviny, nákupné centrum. Výhodou lokality je rýchla napojiteľnosť na dialničný obchvat a dobré dopravné spojenie.

Cena bytu: 71.500 EUR vrátane provízie a kompletného právneho a administratívneho servisu.


Názov Počet izieb Obytná plocha Zastavaná plocha Rozloha pozemku Celková rozloha Cena Stav

Lokalita

Drobného, Bratislava - Dúbravka

Podobné nehnuteľnosti (75)