PREDAJ 4 izbovej novostavby rodinného domu s krbom, pozemok 616 m2

205 440 €

Realitná kancelária FINEST RESIDENCE ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu v obci Miloslavov. Dom je situovaný v novej štvrti s vybudovanými komunikáciami, chodníkmi, verejným osvetlením a inžinierskymi sieťami. Noví majitelia si môžu vychutnávať dostatočné súkromie vďaka pozemku s výmerou 616 m2.

DOM:
– jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom s klasickou sedlovou strechou
– 4 izbový s dobrým dispozičným riešením bez hluchých miest, v dome je dostatok úložného priestoru vďaka technickej miestnosti a komore
– úžitková plocha domu je 135 m2 plus terasa 13 m2
– 3 parkovacie stojiská pred domom
– juhozápadná orientácia terasy a oddychovej časti záhrady
– nízke mesačné náklady na prevádzku domu vďaka inteligentnej elektroinštalácii

DISPOZÍCIA DOMU:
Prízemia domu tvorí vstupná predsieň, čiastočne oddelená kuchyňa, komora na uskladnenie potravín, priestranná obývačka s jedálenskou časťou s východom na terasu. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC a technická miestnosť po schodiskom. Poschodie domu tvorí chodba, veľká spálňa, dve detské izby, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, dvoma umývadlami a toaletou.

VYBAVENIE DOMU:
Dom bude dokončený do stavu holodom s použitím kvalitných materiálov a vybavenia:
– nosné obvodové murivo Porotherm 300 mm, vnútorné priečky 140 mm
– okná plastové 6-komorové trojsko Slovaktual Pasiv vo farbe antracit
– hliníkové vchodové dvere s izolačným trojsklom a bezpečnostným kovaním
– betónová strešná krytina Bramac
– chodník a stojiská zámková dlažba, dokončené terénne úpravy
– elektrické podlahové vykurovanie s digitálnym termostatom v každej miestnosti
– inštalácia krbu a krbového telesa
– diaľkový online monitoring vodovodnej prípojky pre prípad havárie
– osadenie vypínačov, zásuviek a viacúčelových ovládačov na regulovanie osvetlenia, bleskozvod
– dom sa ovláda pomocou inteligentnej elektroinštalácie CPUS od spoločnosti eNODE aj na diaľku cez ktorýkoľvek nosič prostredníctvom webovej aplikácie, riadiaci systém pomáha sledovať a regulovať dennú spotrebu v domácnosti, ovládať svetelné okruhy, intenzitu vykurovania a chladenia, tienenia, systém upozorní cez SMS majiteľa na prekročenie dennej/mesačnej spotreby.Vďaka riadiacemu systému sa optimalizujú a znižujú náklady na prevádzku domu.

Vzhľad domu je ešte možné v rámci bezplatných klientských zmien prispôsobiť predstavám budúcich majiteľov – zmena farby fasády domu, farby soklov, obkladu, okien, dverí /výber zo vzorkovníkov/.

V rámci nadštandardu ponúkame možnosť vybrať si z ponuky nacenených balíkov exteriérových a interiérových komponentov: zmena strešnej krytiny za pálenú krytinu, zabezpečovací a kamerový systém, vonkajšie elektrické žalúzie, klimatizácia, kamerový systém, znížený sadrokartónový podhľad so zapustenými led svietidlami, 2 typy realizácie kúpeľní a WC, dvere, TÚV dohrievaná z fotovoltaických panelov umiestnených na streche.

LOKALITA
Dom je situovaný na začiatku obce Miloslavov s dobrou dostupnosťou. V obci je pre pohodlné bývanie obyvateľov zabezpečená široká občianska vybavenosť – obchody, materská škola, základná škola, detské ihrisko, ambulancie, pošta. Prepojenie s Bratislavou a okolitými obcami sa urýchli dobudovaním obchvatu D4. Vo vzdialenosti 1,5 km od lokality sa nachádza vlaková stanica Nové Košariská s integrovanou mestskou a medzimestskou dopravou.

Cena domu s pozemkom je 205.440 EUR, vrátane kompletného realitného servisu a zmluvnej agendy vypracovanej advokátskou kanceláriou.

Dom bude dokončený a skolaudovaný na jar 2020. Dom je súčasťou nového projektu Pod tromi korunami, v ponuke máme identické 4 a 5 izbové domy na pozemkoch s výmerami od 616 m2 do 775 m2.

Akékoľvek bližšie informácie ohľadom projektu, technického riešenia domu, použitých materiálov Vám radi poskytneme na vyžiadanie. V prípade záujmu Vám pošleme kompletnú prezentáciu domu v PDF formáte.


Lokalita

, Miloslavov

Podobné nehnuteľnosti (13)