FINEST RESIDENCE / Vo výstavbe 4 izbový rodinný dom na pozemku 748 m2

217 320 €

FINEST RESIDENCE ponúka na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý je súčasťou novovzniknutého rezidenčného projektu Pod Tromi Korunami. Dom sa nachádza v obci Miloslavov, v novej štvrti s vybudovanými komunikáciami, chodníkmi, verejným osvetlením a inžinierskymi sieťami. Noví majitelia si môžu vychutnávať pohodovú vidiecku atmosféru alebo realizovať svoje záhradkárske aktivity na rozľahlom pozemku o výmere 748 m2.

DOM:
– dvojpodlažný s klasickou sedlovou strechou
– 4 izbový s výborným dispozičným riešením bez hluchých miest
– úžitková plocha 135 m2 plus terasa 13 m2
– dve parkovacie stojiská pred domom
– juhozápadná orientácia záhrady
– Dennú časť prízemia domu tvorí vstupná predsieň, kuchyňa so špajzou na uskladnenie potravín, priestranná obývačka s jedálenskou časťou s východom na terasu. Na prízemí sa nachádza aj kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC a technická miestnosť. Poschodie domu tvorí chodba, veľká spálňa, dve detské izby, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, dvoma umývadlami a toaletou.

Dom sa ovláda pomocou inteligentnej elektroinštalácie dostupnej aj na diaľku cez webovú aplikáciu, riadiaci systém pomáha sledovať a regulovať dennú spotrebu v domácnosti, ovládať svetelné okruhy, intenzitu vykurovania a chladenia, systém upozorní cez SMS majiteľa na prekročenie spotreby. Vďake inteligentnej elektroinštalácii sa výrazne znižujú náklady na prevádzku domu.

VYBAVENIE:
Dom je dokončený do stavu holodom s použitím kvalitných materiálov a nadštandardného vybavenia: nosné obvodové murivo Porotherm, okná plastové 6 komorové antracit trojsklo, hliníkové vchodové dvere s izolačným trojsklom, betónová strešná krytina Bramac, chodník a stojiská zámková dlažba, dokončené terénne úpravy, elektrické podlahové vykurovanie s digitálnym termostatom v každej miestnosti, inštalovaný krb s krbovým telesom, diaľkový online monitoring vodovodnej prípojky pre prípad havárie, osadenie vypínačov, zásuviek a viacúčelových ovládačov na regulovanie osvetlenia, bleskozvod.

Dom je aktuálne vo fáze dokončenia hrubej stavby, predpokladaná kolaudácia je na jeseň 2019. V tejto fáze je ešte možné prispôsobiť dom (bez príplatku) predstavám budúceho majiteľa – zmena farby fasády domu, farby soklov, okien a dverí, obkladu na pri vstupe a na terase alebo podľa individuálnych požiadaviek dokončiť na kľúč.

Pri dokončení domu na kľúč má klient možnosť vybrať si z ponuky nacenených exteriérových a interiérových komponentov: zmena strešnej krytiny za pálenú krytinu, zabezpečovací a kamerový systém, vonkajšie elektrické žalúzie, klimatizácia, znížený sadrokartónový podhľad so zapustenými led svietidlami, 2 typy realizácie kúpeľne a WC, dvere, podlahy, TÚV dohrievaná z fotovaltických panelov umiestnených na streche.

LOKALITA
Projekt je situovaný hneď na začiatku obce Miloslavov s dobrou komunikačnou dostupnosťou. V obci je pre pohodlné bývanie obyvateľov zabezpečená široká občianska vybavenosť. Nachádzajú sa tu viaceré maloobchodné prevádzky, materská škola, základná škola, detské ihrisko, ambulancie, pošta. Prepojenie s Bratislavou a okolitými obcami sa urýchli dobudovaním obchvatu D4. Vo vzdialenosti 1,5 km od lokality sa nachádza vlaková stanica Nové Košariská s integrovanou mestskou a medzimestskou dopravou.

Cena domu s pozemkom je 217.320 EUR vrátane realitného a právneho servisu.

V projekte ponúkame na predaj aj ďalšie identické domy na pozemkoch s výmerami od 616 m2 do 775 m2.

Akékoľvek bližšie informácie ohľadom projektu, technického riešenia domu, použitých materiálov Vám radi poskytneme na vyžiadanie. V prípade záujmu Vám pošleme kompletnú prezentáciu domu v PDF formáte.


Lokalita

, Miloslavov

Podobné nehnuteľnosti (13)