PREDAJ stavebných pozemkov v golfovom rezorte v Nitre – Lužiankach

85 €

V peknom prostredí golfového rezortu v Nitre – Lužiankach Vám ponúkame stavebné pozemky určené na individuálnu výstavbu rodinných domov. Pozemky sú situované v priamom dotyku golfového ihriska, v novej štvrti s vybudovanou cestnou infraštruktúrou, chodníkmi, verejným osvetlením a všetkými inžinierskymi sieťami. Veľkorysé výmery pozemkov, pekné výhľady, zelené okolie a ponúkajú možnosť vybudovať si v tomto krásnom prostredí svoj nový domov.

POZEMKY
– pozemky sú rozdelené do viacerých zón v rámci golfového rezortu
– výmery od 500 m2 do 1 400 m2
– rovinaté alebo mierne svahovité
– zastavanosť pozemkov až 50%
– benefit pre budúcich majiteľov – výstavbu domu bude možné zrealizovať len na základe ohlásenia, nebude sa vyžadovať stavebné povolenie
– všetky IS na pozemkoch, vybudovaná kanalizácia, optika
– vybudované asfaltové komunikácie, chodníky a verejné osvetlenie

LOKALITA
– 18 jamkové golfové ihrisko
– obchodné prevádzky a služby priamo v golfovom rezorte (súkromná škôlka, obchodný reťazec, reštaurácia golfového klubu priamo na ihrisku, kaviareň, kaderníctvo,..)
– zabezpečenie linky MHD (zastávka autobusu v rezorte)
– kompletná občianska vybavenosť okresného mesta Nitra vrátane škôl, úradov, nemocnice a všetkých služieb
– rýchle napojenie na R1
– detské ihrisko a nový jazdecký areál

Bývanie v golfovom rezorte je vhodné pre každého, kto si chce zrealizovať svoje vlastné sny o dokonalom bývaní alebo chce využiť túto príležitosť ako výhodnú investíciu. V rámci rezortu je naplánovaná výstavba hotela prestížnej svetovej siete a ďalších ubytovacích kapacít. Vďaka svojej polohe v bezprostrednej blízkosti mesta Nitra ponúka lokalita budúcim obyvateľom maximálny komfort jednak z hľadiska kompletnej občianskej vybavenosti ako aj dopravnej infraštruktúry.

Cena pozemkov sa pohybuje od 85 EUR/m2 s DPH v závislosti od situovania jednotlivých pozemkov v rámci lokality. Cena zahŕňa kompletný realitný a právny servis.

Podrobnejšie informácie o projekte a ponuke voľných pozemkov Vám poskytneme na vyžiadanie.


Lokalita

, Nitra

Podobné nehnuteľnosti (38)