Lukratívne stavebné pozemky v golfovom rezorte RED OAK Nitra

85 €

V nádhernom prostredí golfového rezortu RED OAK NITRA Vám v rámci exkluzívneho predaja ponúkame lukratívne stavebné pozemky určené na individuálnu výstavbu rodinných domov. Pozemky sú situované v priamom dotyku golfového ihriska, v novej štvrti s vybudovanou cestnou infraštruktúrou, chodníkmi, verejným osvetlením a všetkými inžinierskymi sieťami. Veľkorysé výmery pozemkov, krásne výhľady, zelené okolie a privátne jazero ponúkajú možnosť vybudovať si v tomto krásnom prostredí svoj nový domov.

POZEMKY
– pozemky sú rozdelené do viacerých zón podľa situovania v rámci golfového rezortu
– výmery od 500 m2 do 1 400 m2
– rovinaté alebo mierne svahovité
– zastavanosť pozemkov až 50%
– obrovský benefit pre budúcich majiteľov – výstavbu domu bude možné zrealizovať len na základe ohlásenia, nebude sa vyžadovať stavebné povolenie
– všetky IS na pozemkoch, vybudovaná kanalizácia, optika
– vybudované asfaltové komunikácie, chodníky a verejné osvetlenie

LOKALITA
– 18 jamkové golfové ihrisko
– obchodné prevádzky a služby priamo v golfovom rezorte (súkromná škôlka, obchodný reťazec, reštaurácia golfového klubu priamo na ihrisku, kaviareň, kaderníctvo,..)
– zabezpečenie linky MHD (zastávka autobusu v rezorte)
– kompletná občianska vybavenosť okresného mesta Nitra vrátane škôl, úradov, nemocnice a všetkých služieb
– rýchle napojenie na R1
– jazero, detské ihrisko a nový jazdecký areál

Bývanie v golfovom rezorte je vhodné pre každého, kto si chce zrealizovať svoje vlastné sny o dokonalom bývaní alebo chce využiť túto príležitosť ako výhodnú investíciu. V rámci rezortu je naplánovaná výstavba hotela prestížnej svetovej siete a ďalších ubytovacích kapacít. Vďaka svojej polohe v bezprostrednej blízkosti mesta Nitra ponúka lokalita budúcim obyvateľom maximálny komfort jednak z hľadiska kompletnej občianskej vybavenosti ako aj dopravnej infraštruktúry.

Cena pozemkov je od 85 EUR/m2 s DPH, cena zahŕňa kompletný realitný a právny servis. V prípade záujmu Vám poskytneme hypotekárne poradenstvo a pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru.

Pre dohodnutie termínu obhliadky alebo poskytnutie akýchkoľvek bližších informácií nás prosím kontaktujte.


Lokalita

, Nitra

Podobné nehnuteľnosti (39)