PREDAJ stavebných pozemkov v golfovom rezorte v Nitre-Lužiankach

85 €

V príjemnom prostredí golfového rezortu v Nitre – Lužiankach Vám ponúkame na predaj posledné stavebné pozemky určené na individuálnu výstavbu rodinných domov. Pozemky sú situované v priamom dotyku golfového ihriska, v novej štvrti s vybudovanou cestnou infraštruktúrou, chodníkmi, verejným osvetlením a všetkými inžinierskymi sieťami. Atraktívna lokalita, veľkorysé výmery pozemkov, pekné výhľady a zelené okolie ponúkajú možnosť vybudovať si v tomto peknom prostredí svoj nový domov.

POZEMKY
– pozemky sú rozdelené do viacerých lokalít v rámci golfového rezortu
– výmery od 500 m2 do 1 400 m2
– rovinaté alebo mierne svahovité
– zastavanosť pozemkov až 50%
– všetky IS na pozemkoch, vybudovaná kanalizácia, optika
– vybudované asfaltové komunikácie, chodníky a verejné osvetlenie
– kolaudácia sietí do 06/2019 s následnou možnosťou okamžitej výstavby

LOKALITA
– 18 jamkové golfové ihrisko
– obchodné prevádzky a služby priamo v golfovom rezorte (súkromná škôlka, obchodný reťazec, reštaurácia golfového klubu priamo na ihrisku, kaviareň,..)
– zabezpečenie linky MHD
– kompletná občianska vybavenosť krajského mesta Nitra vrátane škôl, úradov, nemocnice a všetkých služieb
– rýchle napojenie na R1
– detské ihrisko a nový jazdecký areál

Bývanie v golfovom rezorte je vhodné pre každého, kto si chce zrealizovať svoje vlastné sny o dokonalom bývaní alebo chce využiť túto príležitosť ako výhodnú investíciu. V rámci rezortu je naplánovaná výstavba hotela svetovej siete a ďalších ubytovacích kapacít. Vďaka svojej polohe v bezprostrednej blízkosti mesta Nitra ponúka lokalita budúcim obyvateľom maximálny komfort jednak z hľadiska kompletnej občianskej vybavenosti ako aj dopravnej infraštruktúry.

Ceny pozemkov sa pohybujú od 85 do 100 EUR/m2 s DPH v závislosti od situovania jednotlivých pozemkov v rámci lokality. Cena zahŕňa kompletný realitný a právny servis.

Podrobnejšie informácie o projekte a aktuálnej ponuke voľných pozemkov Vám poskytneme na vyžiadanie.


Lokalita

, Nitra

Podobné nehnuteľnosti (38)