PREDAJ stavebného pozemku o výmere 882 m2 v golfovom rezorte

83 790 €

V príjemnom prostredí golfového rezortu v Nitre – Lužiankach ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu. Pozemok je rovinatý o výmere 882 m2. Regulatívy pre lokalitu povoľujú 50% zastavanosť, stavbu max. s dvoma nadzemnými podlažiami a podpivičením.
Pozemok je situovaný v priamom dotyku golfového ihriska, v novej štvrti s vybudovanou cestnou infraštruktúrou, chodníkmi, verejným osvetlením a všetkými inžinierskymi sieťami a optikou. Atraktívnu polohu podčiarkuje najmä golfový areál, ktorý zabezpečí pulzujúci život, starostlivosť o okolie a rozvoj ďalších služieb pre rezidentov tejto lokality.

LOKALITA
– 18 jamkové golfové ihrisko
– obchodné prevádzky a služby priamo v golfovom rezorte (súkromná škôlka, obchodný reťazec, reštaurácia golfového klubu priamo na ihrisku, kaviareň,..)
– plánovaná výstavba športového areálu s wellnesom
– detské ihrisko a nový jazdecký areál
– kompletná občianska vybavenosť krajského mesta Nitra vrátane škôl, úradov, nemocnice a všetkých služieb
– dobrá dostupnosť s rýchlym napojením na R1

Bývanie v golfovom rezorte si budú pochvaľovať nielen golfisti, ale aj aktívni ľudia, ktorým ponúkne bohaté možnosti športového vyžitia. Všetkých, ktorí preferujú pokojné prostredie nadchne najmä pohodová atmosféra okolitého prostredia. Vďaka svojej polohe v bezprostrednej blízkosti mesta Nitra zabezpečí lokalita budúcim obyvateľom maximálny komfort jednak z hľadiska kompletnej občianskej vybavenosti ako aj dopravnej infraštruktúry.

Cena: 83.790 EUR/ t.j. 95 EUR/m2. K cene pozemku bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Text je autorským dielom spoločnosti FINEST RESIDENCE s.r.o.


Lokalita

, Lužianky

Podobné nehnuteľnosti (27)