PREDAJ, novostavby dvojpodlažných domov v areáli golfového rezortu

172 490 €

FINEST RESIDENCE ponúka na predaj novostavby dvojpodlažných rodinných domov v novovybudovanej obytnej zóne v golfovom rezorte v Nitre – Lužiankach. Domy sú situované v priamom dotyku golfového ihriska, v novej štvrti s vybudovanou cestnou infraštruktúrou, chodníkmi, verejným osvetlením a všetkými inžinierskymi sieťami. Atraktívnu polohu podčiarkuje najmä golfový areál, ktorý zabezpečí pulzujúci život, starostlivosť o okolie a rozvoj ďalších služieb pre rezidentov tejto lokality.

Dvojdomy typu A a typu B sú umiestnené na rovinatých pozemkoch s výmerou 340 m2 a 442 m2. Domy sú koncipované ako dve samostatné bytové jednotky, oddelené priečkami a izoláciou, napojené na všetky inžinierske siete (voda, elektrina, plyn, kanalizácia) a optiku. Jedná sa o energeticky úsporné montované domy, ktoré vynikajú najmä zdravým vnútorným prostredím, výbornými izolačnými vlastnosťami, čim minimalizujú náklady na vykurovanie, lepšia akustická izolácia neprepúšťa hluk vonkajšieho prostredia. Dodržanie štandardov najvyššej kvality pri výrobe garantuje slovenský výrobca certifikovaný v Rakúsku.

RODINNÝ DOM (BYT A) – 172.490 Eur s DPH
– 4 izbový dvojpodlažný dom
– úžitková plocha domu je 106,10 m2
– výmera pozemku 340 m2
– 2 parkovacie stojiská pred domom
Dennú časť na prízemí tvorí vstupná predsieň, kuchyňa prepojená s jedálenskou časťou a s obývačkou, z ktorej je východ na terasu a do záhrady, technická miestnosť s priestorom na práčku, sušičku a uskladnenie vecí, samostatné WC. Nočná časť domu na poschodí pozostáva z chodby so vstupom do troch samostatných izieb, kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom a WC.

RODINNÝ DOM (BYT B) – 209.990 Eur s DPH
– 5 izbový dvojpodlažný dom
– úžitková plocha domu je 134,56 m2
– výmera pozemku 442 m2
– 2 parkovacie stojiská pred domom
Dom je vhodný pre 4 alebo 5 člennú rodinu, funkčne rozdelený na dennú a nočnú časť. Denná časť na prízemí pozostáva z predsiene, z ktorej sa vstupuje do obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou, na prízemí sa nachádza aj samostatná izba – pracovňa, veľká technická miestnosť a samostatné WC. Vstup na terasu a do záhrady je z obývacej izby. Poschodie tvoria dve detské izby, priestranná spálňa s priestorom na šatník, veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC.

Cena domov zahŕňa dokončenie domov do stavu holodom, okná plastové antracit trojsklo, hliníkové vchodové dvere, predpríprava na exteriérové žalúzie, fasáda so zateplením hr. 200 mm, strešná krytina Lindab, komín, elektrické podlahové vykurovanie, drevené schodisko, elektroinštalácia, bleskozvod, oplotenie pozemku so vstupnou bránou, hrubé terénne úpravy. Domy je možné podľa individuálnych požiadaviek dokončiť na kľúč.

LOKALITA
– 18 jamkové golfové ihrisko
– obchodné prevádzky a služby priamo v golfovom rezorte (súkromná škôlka, obchodný reťazec, reštaurácia golfového klubu priamo na ihrisku, kaviareň,..)
– plánovaná výstavba športového areálu s wellnesom
– detské ihrisko a nový jazdecký areál
– kompletná občianska vybavenosť krajského mesta Nitra vrátane škôl, úradov, nemocnice a všetkých služieb
– dobrá dostupnosť s rýchlym napojením na R1

Bývanie v golfovom rezorte si budú pochvaľovať nielen golfisti, ale aj aktívni ľudia, ktorým ponúkne bohaté možnosti športového vyžitia. Všetkých, ktorí preferujú pokojné prostredie nadchne najmä pohodová atmosféra okolitého prostredia. Vďaka svojej polohe v bezprostrednej blízkosti mesta Nitra zabezpečí lokalita budúcim obyvateľom maximálny komfort jednak z hľadiska kompletnej občianskej vybavenosti ako aj dopravnej infraštruktúry. Vďaka zámeru a vybavenosti golfového rezortu je kúpa domu aj výhodnou investíciou s možnosťou ďalšieho prenájmu.

V prípade, že Vás neoslovila ponuka konkrétnych typov domov, ponúkame Vám možnosť kúpy samostatného pozemku alebo možnosť kúpy pozemku s následnou výstavbou rodinného domu podľa individuálneho projektu.
Všetky podrobnejšie informácie, pôdorysy domov a aktuálnu ponuku pozemkov Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Text je autorským dielom spoločnosti FINEST RESIDENCE s.r.o.


Lokalita

, Lužianky

Podobné nehnuteľnosti (27)