PREDAJ, novostavby bungalovov v areáli golfového rezortu

153 490 €

FINEST RESIDENCE ponúka na predaj novostavby bungalovov v novovybudovanej obytnej zóne v golfovom rezorte v Nitre – Lužiankach. Domy sú situované v priamom dotyku golfového ihriska, v novej štvrti s vybudovanou cestnou infraštruktúrou, chodníkmi, verejným osvetlením a všetkými inžinierskymi sieťami. Atraktívnu polohu podčiarkuje najmä golfový areál, ktorý zabezpečí pulzujúci život, starostlivosť o okolie a rozvoj ďalších služieb pre rezidentov tejto lokality.

Jednopodlažné dvojdomy typu A a typu B sú umiestnené na rovinatých pozemkoch s výmerou 340 m2 a 442 m2. Domy sú koncipované ako dve samostatné bytové jednotky, oddelené priečkami a izoláciou, napojené na všetky inžinierske siete (voda, elektrina, plyn, kanalizácia) a optiku. Jedná sa o energeticky úsporné montované domy, ktoré vynikajú najmä zdravým vnútorným prostredím, výbornými izolačnými vlastnosťami, čim minimalizujú náklady na vykurovanie, lepšia akustická izolácia neprepúšťa hluk z vonkajšieho prostredia. Dodržanie štandardov najvyššej kvality pri výrobe garantuje slovenský výrobca certifikovaný v Rakúsku.

RODINNÝ DOM (BYT A) – 153.490 Eur s DPH
– 3 izbový jednopodlažný bungalov
– úžitková plocha domu je 87,43 m2
– výmera pozemku 340 m2
– 2 parkovacie stojiská pred domom
Dispozične dom pozostáva zo vstupnej predsiene, z chodby s plynulým prechodom do kuchyne prepojenej s jedálenskou časťou a obývačkou, dvoch samostatných izieb, špajze, technickej miestnosti s priestorom na práčku, sušičku a uskladnenie vecí, kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom, samostatného WC. Z obývacej miestnosti je východ na terasu a do záhrady.

RODINNÝ DOM (BYT B) – 185.990 Eur s DPH
– 4 izbový jednopodlažný bungalov
– úžitková plocha domu je107,83 m2
– výmera pozemku 442 m2
– 2 parkovacie stojiská pred domom
Dom je vhodný pre 4 až 5 člennú rodinu, funkčne rozdelený na dennú a nočnú časť. Pozostáva z predsiene, z chodby, z ktorej je po pravej strane prechod do kuchyne prepojenej s jedálenskou časťou a obývačkou s východom na terasu a do záhrady, následne sa z chodby vchádza do troch samostatných izieb. Dom disponuje aj dvoma kúpeľňami, veľkou technickou miestnosťou a špajzou.

Cena domov zahŕňa dokončenie domov do stavu holodom, okná plastové antracit trojsklo, hliníkové vchodové dvere, predpríprava na exteriérové žalúzie, fasáda so zateplením hr. 200 mm, strešná krytina Lindab, komín, elektrické podlahové vykurovanie, elektroinštalácia, bleskozvod, oplotenie pozemku so vstupnou bránou, hrubé terénne úpravy. Domy je možné podľa individuálnych požiadaviek dispozične upraviť alebo dokončiť na kľúč.

LOKALITA
– 18 jamkové golfové ihrisko
– obchodné prevádzky a služby priamo v golfovom rezorte (súkromná škôlka, obchodný reťazec, reštaurácia golfového klubu priamo na ihrisku, kaviareň,..)
– plánovaná výstavba športového areálu s wellnesom
– detské ihrisko a nový jazdecký areál
– kompletná občianska vybavenosť krajského mesta Nitra vrátane škôl, úradov, nemocnice a všetkých služieb
– dobrá dostupnosť s rýchlym napojením na R1

Bývanie v golfovom rezorte si budú pochvaľovať nielen golfisti, ale aj aktívni ľudia, ktorým ponúkne bohaté možnosti športového vyžitia. Všetkých, ktorí preferujú pokojné prostredie nadchne najmä pohodová atmosféra okolitého prostredia. Vďaka svojej polohe v bezprostrednej blízkosti mesta Nitra zabezpečí lokalita budúcim obyvateľom maximálny komfort jednak z hľadiska kompletnej občianskej vybavenosti ako aj dopravnej infraštruktúry. Vďaka zámeru a vybavenosti golfového rezortu je kúpa domu aj výhodnou investíciou s možnosťou ďalšieho prenájmu.

V prípade, že Vás neoslovila ponuka konkrétnych typov domov, ponúkame Vám možnosť kúpy samostatného pozemku alebo možnosť kúpy pozemku s následnou výstavbou rodinného domu podľa individuálneho projektu.
Všetky podrobnejšie informácie, pôdorysy domov a aktuálnu ponuku pozemkov Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Text je autorským dielom spoločnosti FINEST RESIDENCE s.r.o.


Lokalita

, Lužianky

Podobné nehnuteľnosti (27)