Budova s pozemkom priamo v centre Brezna, komerčné aj obytné priestory

Spoločnosť Finest Residence s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj dvojpodlažnú budovu „Módny dom“ priamo v centre Brezna na námestí M.R.Štefánika. Budova je situovaná na nároží námestia a frekventovanej mestskej komunikácie. Budova bola daná do užívania v r.1932, rozsiahlejšou rekonštrukciou prešla v r.1998 a v r.2008.

Objekt tvorí suterén s výmerou 94,98 m2 (pivnica, kotolňa, sklad), dve nadzemné podlažia a podkrovie. Prvé nadzemné podlažie 230 m2 tvoria komunikačné priestory, obchodné priestory a zázemie (dve samostatné miestnosti, WC a sklad). Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú komerčné priestory o výmere 140 m2 so samostatným vstupom (využívané ako ambulancie s kompletným zázemím – čakáreň, ambulancie, sociálne zariadenia, miestnosť pre rontgen) a priestranný 2 izbový apartmán situovaný smerom do námestia s výmerou 70 m2. Apartmán tvorí predsieň, prepojená dispozícia kuchyne prepojenej s obývacou miestnosťou, spálňa s východom na balkón, veľká kúpeľňa s východom na loggiu. Podkrovie s výmerou 230 m2 je momentálne nevyužívané, ale s potenciálom zobytnenia prípadne prestavby na komerčné priestory. Pozemok, na ktorom je budova postavená má výmeru 315 m2.

Spolu s objektom sa predáva aj priľahlý susediaci pozemok s výmerou 272 m2, na ktorom sú postavené menšie samostatné prízemné obchodné prevádzky. Prevádzky sú murované, vykurované, napojené na všetky IS. Pozemok má samostatný vstup z mestskej komunikácie. Je vhodný aj na výstavbu viacpodlažnej polyfunkčnej budovy, ku ktorej je vypracovaná architektonická štúdia.

Objekt je postavený z tehly, šírka múrov je 70 cm, strešná krytina je plechová s dreveným krovom, stropy v interiéroch sú vysoké 3,70 m. Okná sú plastové, výklady obchodných priestorov sú drevené. Objekt je v súkromnom vlastníctve. Budova je udržiavaná, vo veľmi dobrom technickom stave. Vykurovanie je plynovým kotlom, samostatne pre jednotlivé podlažia. Budova je napojená na všetky IS.

Kúpa budovy predstavuje vhodnú investičnú príležitosť s dobrou návratnosťou, obchodné priestory sú výhodne prenajaté na dlhodobý niekoľkoročný kontrakt.

Všetky podrobnejšie informácie a cenu doplníme na vyžiadanie.


Lokalita

M.R. Štefánika, Brezno

Podobné nehnuteľnosti (45)